lakier do paznokci - avon miętowy

Zimno jak na Alasce... ale trzeba się już powoli zacząć przyzwyczajać, zima nas nie ominie.
Dzisiaj recenzja lakieru z firmy Avon , zawsze przez okres jesieni/zimy staram się malować paznokcie aby zatuszować choć trochę ślady choroby na moich dłoniach. Może słyszałyście o zespole/ chorobie Raynaud'a? Myślę zrobić o tym osobny post. Wiele osób o tej dolegliwości nie słyszało a często spotykam się z pytaniami: Dlaczego ty masz takie fioletowe ręce? ty żyjesz czy umarłaś? ale nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem na to pytanie, bo wiele osób o tym nie słyszało. Więc w następnym poście o tym opowiem. Ale wracając do rzeczy..
Miętowy lakier z Avonu kupiła moja mama kilka miesięcy temu. Od tego czasu w ogóle nie zgęstniał! Uwielbiam jasne kolory na paznokciach, więc od razu przypadł mi do gustu :)  
Większość lakierów z Avonu ma kwadratowe zakrętki i po zbyt mocnym zakręceniu, bardzo ciężko jest je odkręcić. Akurat w wersji miętowej buteleczka ma okrągłą zakrętkę, dzięki czemu "siłowanie" się z nią, nie sprawia mi bólu. Także już z tego powodu daję mu duży plus!
Lakier bardzo szybko schnie. Jak skończę malować drugą dłoń, mogę od razu na pierwszej dłoni zabierać się za malowanie drugiej warstwy. Aplikator jest naprawdę bardzo wygodny. Pędzelek pozwala na nałożenie dokładnie takiej ilości lakieru jaką chcemy, a także na idealne wymalowanie paznokci, nawet w trudno dostępnych kącikach. 
Za co jeszcze lubię lakiery z Avonu? Za to, że mają dużą pojemność. 12 ml starcza na naprawdę długi czas. Dodatkowo nie używam żadnych baz pod lakiery, ani utwardzaczy, a mimo to lakier utrzymuje się na moich paznokciach około 6 dni. Jego ogromną zaletą jest również łatwość zmywania i delikatna formuła, dzięki czemu nie wysusza i nie przebarwia płytki paznokcia. 
Jestem więc jak najbardziej na tak! :) I jeśli lubicie takie kolory to szczerze polecam!

Cena katalogowa: 23 zł (kupiony w promocji za 12 zł)

A jakie są Wasze ulubione lakiery do paznokci?

                       


2 komentarze :

  1. Nie miałam jeszcze żadnego lakieru z Avonu, trzeba będzie nadrobić ;) Ten ma przyjemny kolorek.

    OdpowiedzUsuń

life and calm © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka